Ботев изкова труден успех над Витоша с два гола в продълженията

Снимка: Официален сайт на Ботев Пловдив

908 0

Отборът на Ботев Пловдив постигна трудна победа с 4:2 като гост над Витоша Бистрица в мач от 11-я кръг на Първа лига. "Канарчетата" взеха ценни три точки в продължението на втората част, когато паднаха победите два гола.

След само шест минути игра двата тима вече си бяха разменили по едно попадение. Виана изведе гостите след 120 секунди игра, а в 6' Пеев изравни след точно изпълнена дузпа.

В 53' Виана отново даде аванс на своя тим, но в 66' домакините изравниха отново чрез Цанков. И когато по всичко личеше, че тимът от София ще вземат точка от домакинството си, голове на Петков и Марин в 92' и 94' откраднаха победата за "жълто-черните".