ЦСКА 1948 и Монтана не излъчиха победител в дербито във Втора лига

Снимка: БГНЕС

1233 0

ЦСКА 1948 и Монтана завършиха 1:1 в дербито от 4-ия кръг на Втора лига. И двата отбора се борят за първото място и със сигурност са разочаровани от равенството и от това, че си поделиха точките.

Първото полувреме нямаше попадения и развръзката дойде след почивката. Първо домакините поведоха в 63' от дузпа, реализирана от Андон Гущеров, но десет минути преди края Атанас Илиев възстанови равенството и то се запази до края.

В последните минути на мача двата тима получиха по един червен картон. Първо Васил Попов беше изгонен от състава на Монтана, а само две минути по-късно го последва и Кристиян Михайлов от "червените".