Верея измъкна минимална победа над Локомотив (Пловдив)

Снимка: Оф. сайт на Берое

1396 0

Верея постигна минимална победа с 1:0 на "Трейс Арена" над Локомотив (Пловдив) в среща от 6-ия кръг на Първа лига. Единственият гол в среща бе дело на влезлия като резерва Валери Домовчийки.

Първата част не предложи нищо интригуващо и двата отбора не сътвориха почти никакви положения. В 11' Умарбаев отправи шут от въздуха от границата на наказателното поле на старозагорци, но не намери очертанията на вратата. Дино Мартинов и Пламен Николов имаха също нелоши шансове за гол, от които обаче не се възползваха.

И през втората част продукцията не бе по-различна, но в 67' вратарят на Локомотив Илко Пиргов не се намеси добре при удар на Здравко Илиев и Валери Домовчийки отблизо откри.

След победата Верея има актив от 10 точки, а Локомотив (Пловдив) е с актив от 8.