Сурови глоби за играчите на Славия след резила срещу Дунав

Играчите на Славия се очаква да бъдат неприятно сюрпризирани днес за начало на новата седмица. Почти сигурно някои от тях ще бъдат сурово глобени за срамната загуба с 3:5 у дома от Дунав (Русе) в първенството, съобщава "Тема Спорт". Босът на столичани Венци Стефанов бе бесен след поражението и обеща крути мерки.

Възможно е с глоби да се разминат петима, които все пак членът на Изпълкома защити. Това са вратарят Антонис Стергиакис, Янис Карабельов, Радослав Кирилов, Давид Муньос и Дарко Тасевски. Останалите обаче ще олекнат заради изявите си в двубоя с Дунав (Русе).

Дунав (Русе) с гръмка победа срещу Славия в София в двубой с 8 гола

Отборът на Дунав (Русе) постигна гръмка победа срещу отбора на Славия с 3:5 на стадиона в Овча Купел. Това е първа победа като гост за русенци от...

Тогава на стадиона в "Овча купел" русенци поведоха в резултата в 12-та минута с гол на Исмаил Иса, а в 25-та минута Илия Мунин удвои преднината на гостите. Ради Кирилов върна един гол в 41-та минута, но веднага след това Светослав Ковачев възстанови преднината от два гола на Дунав. Малко след почивката Цветелин Чунчуков направи 2:3 от дузпа, но "драконите“ сложиха точка на спора с две попадения на Александър Исаевски и Драгош Фирцулеску. В продължението на двубоя Кирилов вкара трети гол за Славия и оформи крайното 5:3 в полза на Дунав.