Славия шокира Черно море с гол в края и грабна трите точки на "Овча купел"

Снимка: Официален сайт на Славия

1575 0

Отборът на Славия записа първа победа за 2019 година, след като се наложи над Черно море с 3:2 в мач от 22-я кръг на Първа лига. "Белите" направиха обрат от 1:2, за да се наложат на своя стадион "Овча купел".

С тази победа те събират 27 точки за 9-ата позиция, а "моряците" остават шести с 34 пункта.

Цветелин Чунчуков даде аванс на домакините още в 9', но до почивката варненци изравниха. Цветомир Панов беше точен в 33', а Дани Кики се разписа точно преди края на първата част. Радослав Кирилов донесе победата на "белите" с две попадения в края - 81' и 92'.