Полиция нахлу в съблекалнята на Монтана след загубата от Славия

Снимка: БГНЕС

1809 0

Сериозно напрежение възникна в редиците на Монтана след поражението от Славия с 3:4 в мача от 28-ия плейофен кръг на Първа лига.

Сергей Георгиев бил крайно изнервен след поражението, като влязъл в саморазправя с някои от футболистите на монтанчани от чуждестранния контингент, съобщава Diema sport.

Наложила се и намесата на органите на реда, които трябвало да влязат в съблекалните.

Футболистите на Атанас Джамбазки водеха с 3:1 до 62-ата минута, но в крайна сметка загубиха срещата с 3:4. Иван Минчев вкара две попадения от фаул във вратата на Монтана.Резултатът откри Наско Милев в 10', Атанас Илиев в 22' изравни, а Андреа Христов си отбеляза автогол в началото на втората част.

3:1 направи новият нападател на Монтана Саер Сане в 57', за да дойдат головете на Иван Минчев и Калоян Кръстев за 3:4.