Недопустимо! Босът на Славия плашил рефера на дербито с унищожаване и изхвърляне от съдийството

2779 0

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов си е позволил да отправи недопустими заплахи към рефера на дербито срещу Левски. Това се е случило на полувремето на мача в София, информира "Гонг". Стефанов е атакувал арбитъра със заплахи за унищожаване и изхвърляне от съдийството.

Клубният бос е слязъл в тунела на националния стадион с група от 4-5 човека и на висок тон е поискал обяснение от съдийската бригада за работата им през първото полувреме. Инцидентът обаче е бил описан в докладите на делегата на мача и на самия рефер. Очаква се сериозно наказание за Стефанов.

ШЕФЪТ НА СЪДИИТЕ ИЗОБЛИЧИ В ЛЪЖА ВЕНЦИ СТЕФАНОВ

Самият той призна пред медиите, че очаква наказание, но разкри само една част от това, което е казал на съдиите на почивката. "На почивката видях съдията на стълбите и му казах, че това е престъпление, което върши. За което със сигурност ще бъда наказан. Не мога да мълча. Никога. Няма да мълча и сега", коментира президентът на "белите". Какво още каза той след загубата с 0:3 - вижте в този материал