Гол в продълженията спаси Славия от загуба в Русе

Снимка: Официален сайт на Локомотив Пловдив

1078 0

Отборите на Дунав Русе и Славия стигнаха до равенство 1:1 в мач от междинния 18-и кръг в родната Първа лига. След поделените точки домакините запазват 12-а позиция с 15 точки, а "белите" са 10-и с 21 пункта.

През първата част нямаше много любопитни моменти, а "драконите" поведоха малко преди почивката. Светослав Ковачев центрира, а Ахмед Ахмедов бе изпуснат от защитата на гостите, като засече топката във вратата на Антониос Стергиакис.

През втората част играчите на Златомир Загорчич търсиха изравнителното попадение и то дойде в добавеното време на срещата. "Белите" стигнаха до корнер, при който топката бе отклонена към далечната греда, а там Владислав Узунов с плътен удар намери целта - 1:1.