Георги Иванов: Физическата умора при момчетата си каза думата

862 0

Треньорът на Черно море Георги Иванов коментира случилото се на стадион "Калиакра", където неговият тим загуби с 0:2 от ЦСКА след две попадения в заключителните минути.

Според Гонзо причина за загубата главно е била психическата умора, която застигна момчетата му в последните 15 минути.

"Смятам, че до 80' играхме добре, имахме динамика, имахме и ситуации, които изпуснахме. В последните минути изпуснахме мача, момчетата се умориха и това си пролича.

Съжалявам за загубата, не сме си правили илюзии да играем за равенство, смятам, че можехме да победим. Извинявам се на феновете.

Мачът беше важен за момчетата, виждам желание в тях и за това съжалявам. Видях как момчетата ми паднаха физически и от там дойдоха проблемите.

Разбира се, че се отрази и фактът, че имахме трима играчи, на които не можех да разчитам.

Проблемът не дойде от защитата, а от умората. Допускахме ЦСКА да навлизат в наказателното ни поле и това си каза тежката дума.

Имам план и за младите момчета разбира се. Бях повикал четири момчета до 21 години, те ще получат шанс от мен и се надявам да се възползват", бяха думите на Георги Иванов след срещата.