Черно море нанесе поредната тежка загуба на Ботев (Враца) и влезе в топ 5

Снимка: Оф. сайт на Лудогорец

1744 0

Черно море записа най-изразителната си победа през този сезон, след като в среща от 18-ия кръг на efbet Лига срази гостуващия Ботев (Враца) с 4:1. "Моряците" се оттеглиха с два гола аванс на почивката. Младежкият национал Мартин Минчев се разписа в рамките на три минути - между 28-ата и 31-ата минути.

В началото на втората част Исмаил Иса покачи резултата на 3:0, след като вкара във втори пореден мач. В 72-ата минута врачани върнаха едно попадение чрез Петър Атанасов, но Иса вкара за втори път и общо осми от началото на сезона, за да оформи крайното 4:1.

Така Черно море записа седми успех от началото на сезона и с актив от 27 точки се намира временно на пето място в таблицата. Ботев (Враца) вече шести мач няма победа и продължава със загубите под ръководството на новия наставник Антони Здравков. Врачани са на предпоследното 13-о място с 13 точки.