"Бяла" голова мощ прегази Септември

Снимка: Официален сайт на Левски

804 0

Отборът на Славия постигна най-гръмката си победа от началото на сезона, след като се наложи с 4:1 над новака Септември. След победата "белите" събраха 20 точки в актива си и изместиха именно днешния си съперник, който остава с 19 пункта след 16 минали кръга.

В 16' на мача Галин Иванов даде аванс на своя тим. Капитанът на тима бе изведен перфектно от Иван Минчев и без проблеми матира Янко Георгиев за 1:0.

Изравнителното попадение за гостите падна секунди преди края на първата част, когато Борис Галчев с прецизно изпълнение на пряк свободен удар вкара топката в мрежата.

Играчите на Златомир Загорчич тръгнаха да търсят победата още от старта на втората част. 11' преди края на мача Румен Трифонов си вкара автогол, а в заключителните минути нови две попадения паднаха във вратата на Септември. Първо Галин Иванов вкара втория си гол в 88', а в добавеното време и Калоян Кръстев бе точен.