Без изненада в Радомир, Септември е на полуфинал за Купата

Снимка: Оф. сайт на Левски

750 0

Септември е третият полуфиналист в турнира за Купата на България, след като отстраниха втородивизионния Струмска слава.

Момчетата на Мариан Христов елиминираха Струмска слава след чиста победа с 2:0.  Първият гол за елитния тим, които бяха гост в Радомир, отбеляза Иван Тилев от дузпа в 44-ата минута, а преди него отново гол на гостите бе отменен заради засада в 38-ата минута.

В 70' дойде най-доброто положение за Струмска слава, но удар на белгиеца Кос бе спасен блестящо от Галев. В края на срещата Георги Русев реши всичко, след като направи резултата 2:0. Така Септември се присъедини към Локомотив Пловдив и ЦСКА на полуфиналите.