Гол на Бербатов носи победата на Берое над Славия (ВИДЕО)

6367 0

Отборът на Берое победи в контролна среща играна тази вечер Славия с минималното 1:0, като точен за старозагорци беше Димитър Бербатов.

Изненадващо нападателят стартира за заралии още от първата минута и остана на терена до края на срещата.

Двата тима си разделиха по едно полувреме, в което доминираха, като на стадиона в Разлог Берое бяха по-добри през първата част, когато организираха няколко опасни атаки, но Георги Петков показа добри реакции и не допусна гол във вратата си.

През вторите 45' столичани заиграха по-силно, но допуснаха гол в края на мача, което им коства поражението. В заключителните секунди старозагорци стигнаха до корнер. Педро Еужение центрира, а топката стигна до непокрития Бербатов, който без проблем я вкара във вратата на най-стария столичен тим.