Локомотив ГО взе точка в Стара Загора, Берое отново разочарова

Снимка: beroe.bg

1166 0

Берое и Локомотив ГО завършиха 1:1 в последния си мач за 2016-ата година. И двете попадения паднаха през второто полувреме - Манга в 64-ата минута и Узунов 11 по-късно изравни резултата.

През първата част и двата отбора имаха по няколко добри положения. Първо в 11-ата минута Бен Отман стреля опасно, но Макенджиев бе на мястото си и спасява. В 24-ата минута пък Радослав Кирилов от Берое влезе в наказателното поле и стреля силно по земята, но в ръцете на Банков.

Втората част започна доста мудно и в началните минути липсваха каквито и да е изстрели във вратата. Чак в 64-ата минута влезлият като резерва Давид Манга откри резултата с далечен изстрел. Преднината на беройци обаче не се задържа дълго и в 75-ата минута Узунов стреля от около 25 метра, топката се отби в десния стълб на Макенджиев и влезе във вратата. Със сигурност стражът на Берое можеше да реагира доста по-добре в тази ситуация и да спаси изстрела.