Камбуров наказа Локо Пловдив, Берое си гарантира четвърто място

Снимка: Официален сайт на Берое

1294 0

Берое победи като гост с 2:0 Локомотив Пловдив в мач от 25-ия кръг на Първа лига. Легендарният нападател на пловдивчани Мартин Камбуров покоси вратата на "смърфовете", отбелязвайки първото попадение, а Еуженио вкара втория гол.

Всичко най-интересно в срещата се случи в последните 30 минути, като в 67-та минута легендата на „смърфовете“ Мартин Камбуров даде преднина на гостите, след като се бе позиционирал най-добре при центриране отляво и се разписа с глава от близко разстояние. Опитният нападател показа уважение към феновете на пловдивчани, като не изрази радостта си от отбелязания гол.

Десет минути по-късно старозагорци решиха всичко в двубоя с гол на Педро Еуженио, който вкара след подаване на Боби Цонев. След този успех Берое остава на 4-то място с 44 точки, докато Локомотив заема 7-ма позиция в класирането с актив от 28 точки.