Играч на Берое със съмнения за скъсани кръстни връзки

Снимка: Официален сайт на Берое

1183 0

Неприятна случка съпроводи Берое в третата зимна контрола на тима. По време на мача срещу Дунав (Русе) футболистът на "заралии" получи контузия, съобщава "Дарик".

Травмата е в областта на дясното коляно, което му бе оперирано преди 7 месеца. Керкар трябваше да получи помощ, за да излезе от терена. На мястото му влезе Стивън Петков.

Очакванията са, че контузията е тежка и играчът ще отсъства за дълго време. Предстои да бъде направен ядрено-магнитен резонанс, който ще даде представа каква е контузията. Съмненията са за скъсани кръстни връзки.

Берое не успя да запише победа в тази среща, която завърши 1:1. Старозагорци откриха в 35-ата минута чрез Спас Делев, а Дунав изравни в 59-ата минута с гол на Диан Димов от дузпа.

Това бе трето равенство за тима на Петър Хубчев в контролите.