Берое се изкачи трети след успех в Горна Оряховица

706 0

Берое удари Локомотив (ГО) в последния мач от шести кръг на Първа лига. "Заралии" с еналожиха с 1:0 с гол на Давид Манга.

Националът на ЦАР вкара през второто полувреме, в 55-ата минута. Той напредна мощно, навърза трима защитници на "железничарите" и прати топката край плонжа на Банков за 1:0.

Берое преговарял за бивш национал на Украйна

До края горнооряховчани се опитаха да върнат попадението, но Макенджиев се намеси добре на два пъти при удари на Мечев.

Това бе шестият мач на Локомотив без победа в първенството, докато Берое се изкачи на третото място след снощния успех.