Берое с първа победа на лагера в Кипър

Снимка: БГНЕС

689 0

Отборът на Берое записа първата си победа на лагера в Кипър. Във втората си контрола на кипърска земя старозагорци се наложиха с минималното 1:0 над полския Висла (Плоцк).

Единственото попадение в двубоя бе дело на Ерик Почански, който се разписа от дузпа в 65-ата минута. Двата отбора играха при дъжд и силен вятър.

Иначе днешният мач бе неофициален дебют за едно от новите попълнения в състава на „зелено-белите” – Антон Карачанаков. Бившият футболист на ЦСКА започна като титуляр и остана на терена до началото на второто полувреме.

Следващата контрола на Берое е на 29 януари (неделя), а съперник в нея ще е първодивизионният руски тим Уфа.