Sportlive

Интер отмъква един от капитаните на ПСЖ

Интер отмъква един от капитаните на ПСЖ Интер отмъква един от капитаните на ПСЖ

Интер проявява интерес към един от световните шампиони в състава на ПСЖ, пише местната преса. Според "Гадзета дело спорт", колосът следи ситуацията около контузения през по-голяма част от настоящата кампания - Преснел Кимпембе.

Националът на Франция, триумфирал на Мондиал 2018, може да се раздели с парижани през лятото, ако "змията" плати трансферна сума за правата му. Тогава ще бъде и една от последните възможности за продажба на играча, след като контрактът му изтича през лятото на 2024 г.

Неговата трансферна сума бива определяна на 40 милиона евро от Transfermarkt, но със сигурност "принцовете" ще се съгласят и на по-скромна сума. Той е юноша на клуба и те никога не са плащали на друг клуб за правата му.

В Милано предполагат, че опитният бранител би приел предложение, тъй като е разочарован от игровото време и факта, че вероятно ще изгуби възможността да е капитан на тима. Този сезон 27-годишният играч има 11 мача за ПСЖ.

Вижте как се очаква да постъпи Лионел Меси за бъдещето си!

Гласували общо: потребители

Горещи оферти