Испания и Германия не успяха да се победят по време на дербито помежду им, което бе част от втория кръг в груповата фаза на Световното първенство 2022. Двубоят се изигра на стадион "Ал Бейт" пред 68 895 души по трибуните и милиони по телевизорите, а 1:1 подели точките между наглед равностойните отбори.
Двубоят обаче бе изгледан на живо и от специални персони във ВИП ложата на модерното съоръжение, а в центъра на вниманието попадна президентът на ПСЖ - Насер Ал-Хелайфи.
Около него бяха и футболисти като Един Джеко и Миралем Пянич, бившият тенисист Густаво Куертен, един от ръководните фактори в елитния Лийдс Юнайтед - Андреа Радризани, както и Юсеф Ал-Обейди (изпълнителен директор на BeIN Sports) и Артуро Елиас (мексикански бизнесмен).
Всички те бяха събрани в една снимка на журналиста Бенджамин Куарез от Le Parisien, която той публикува в социалните мрежи по време на срещата между европейските селекции, които спорят за осминафиналите от група "Е".
Вижте мълниеносния удар, който Нойер едва изби в гредата! (ВИДЕО)