Вратарят на Славия Светослав Вуцов ще бъде титуляр под рамката за България в първия ни квалификационен мач за Евро 2024. Той ще бъде този петък, като съперник ни е тимът на Черна гора.
Според "24 часа" младият страж е свалил минимум 3 килограма и сериозно е понижил нивото на мазнини в тялото си. Именно той пази за националния отбор в последния ни мач засега - контролата с Люксембург през ноември.
Преди нея, в 3 поредни срещи, за "лъвовете" титуляр на вратата беше Даниел Наумов от ЦСКА 1948.
В мача с Черна гора тимът ни почти сигурно ще бъде без опитния бранител Антон Недялков, който има възпаление на петата. На футболиста на Лудогорец се бият инжекции с антибиотици на място, пише изданието. Вероятно Недялков ще е на линия за втората ни квалификация срещу Унгария в понеделник. Можете да научите в линка кой отбор в чужбина иска Вуцов под рамката си.