Познати съдии ще ръководят двата мача на Лудогорец срещу Жалгирис

От Европейската футболна централа (УЕФА) обявиха съдийските назначения за двата сблъсъка на Лудогорец срещу Жалгирис от плейофа за влизане в групите на турнира Лига Европа.

Първият мач е на "Хювефарма Арена" в Разград на 18 август, четвъртък, от 20:45 часа, а реваншът в Литва е насрочен за 25 август, отново четвъртък, от 19:00 часа!

Иван Кружляк от Словакия ще бъде главен рефер при домакинството на "орлите". Той вече е свирил един мач на българския шампион - през 2013 година в групите на ЛЕ - победа с 2:0 като гост на ПСВ Айндховен.

Харм Осмерс от Германия пък ще реферира гостуването за състава на Анте Шимунджа. Той има солиден опит в Бундеслигата (78 мача) и също е ръководил мач на Лудогорец - 2021 година, 0:0 срещу Мура във втория квалификационен кръг на Шампионска лига.

Гласували общо: потребители