Един от малкото истински лидери в отбора на ЦСКА - Густаво Бусато, направи любопитен коментар в социалните мрежи. Бразилецът сподели своя актуална снимка и написа към нея: "Най-голямата ни слава не е в това никога да не падаме, а в това винаги да се изправяме след всяко падане".
Още: Позицията, която всички очакваха - за микроскопичния Томаш, “Пинокио” и второразрядни физкултурници
През този сезон бразилецът няма за какво да бъде винен, защото пропусна огромна част от срещите на ЦСКА през последната календарна година. На него му се наложи да лекува две много неприятни контузии, а преди година беше сериозно наказан заради грубото и неволно нарушение в двубоя в София срещу Черно море, когато разби челюстта на съперников футболист.
Бъдещето пред Бусато
Густаво Бусато не е играл за ЦСКА от края на януари, когато се провеждаха контролите на "червените" в съседна Турция. След това той предаде щафетата на зимното попълнение Фьодор Лапоухов, който тотално усложни вратарската ситуация в отбора.
Стражите в "червено" станаха прекомерно много, защото преди година Димитър Евтимов беше изпратен под наем в Ботев Враца, а Марин Орлинов също помага с опита си на първия отбор. Така с лятното попълнение Иван Дюлгеров и беларуският национал - вратарите са общо пет.
Поп икона направи НА ПУХ И ПРАХ ЦСКА: Купър е примат! На Стоичков му се плаче!