Роналдо след срама: Или Бенитес да си ходи, или аз!

2266 0

Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо е изразил недоволството си от своя треньор Рафаел Бенитес след ужасяващата загуба от Барселона с 0:4 в Ел Класико на Испания.

"Или Бенитес си отива, или аз", заявил португалецът, цитиран от "La Gazzetta dello Sport", който се позовава на "Fox".

Както е известно, каталунците вкараха на големия си съперник по два гола във всяко полувреме. Първи се разписа Суарес, следван от Неймар, а през втората част Иниеста и пак Суарес оформиха разгрома.

С победата Барселона събра 30 точки в актива си и затвърди лидерството си в Примера дивисион. Те избягаха на втория Реал с вече 6 точки.