Барселона показа на Мъри Стоилов как да смаже Селтик

1493 0

Барселона спечели с 3:1 контролата си срещу Селтик в Дъблин, като проверката бе последната за "детелините" преди реванша с Астана на Станимир Стоилов от третия квалификационен кръг в Шампионска лига.

ИМА ЛИ ШАНСОВЕ АСТАНА СРЕЩУ СЕЛТИК?

Определено каталунците показаха нагледно как Селтик може да бъде надвит шотландския шампион, като още в 10-ата минута Арда Туран със страхотен гол откри резултата.

В 29-ата минута защитникът Хосе Мартинес направи елементарна грешка, която позволи на Лей Грифитс да изравни, само за кратко. Секунди по-късно Ефе Амброуз си отбеляза автогол, а в 41-ата минута Мунир направи 3:1 след асистенция на Луис Суарес.

Лионел Меси изигра първата си контрола с Барселона след края на сезона, като бе заменен след почивката. Самото представяне на каталунците не бе особено впечатляващо, като те вкараха всичките си два удара, а всъщност, Селтик имаше повече.

Celtic 1-3 Barcelona HD All Goals & Highlights... by fantasticfootball