Интер с нов европейски срам

Снимка: Guliver/GettyImages

1293 0

Интер продължава трагичното си представяне в Лига Европа, след като "нерадзурите" записаха второ поредно поражение в турнира. След загубата от Апоел Беер Шева на "Джузепе Меаца", днес възпитаниците на Франк Де Буур записаха поражение от Спарта в Прага с 3:1.

Още през първото полувреме домакините поведоха набързо с два гола на Вацлав Кадлец още до 25', а италианският гранд така и не стигна до реално положение за гол.

В 71' Родриго Паласио даде шанс на своите, но само 5 по-късно Холек вкара още един гол за чешкия тим и донесе победата на своите.

Спарта прекъсна серия от 4 поредни мача без победа, докато Интер няма нито една точка в Лига Европа.

В същото време някогашният капитан на тима Андреа Ранокия доказа слабата си форма, след като беше главен виновник за част от головете, докато в 75' той си изкара и червен картон.