Супергол на наш играч в Калчото (ВИДЕО)

3092 0

Българският нападател Андрей Гълъбинов се разписа за равенството 2:2 на своя Новара срещу Трапани на старта на Серия Б в Италия.

ДВА ОТБОРА СЕ БОРЕХА ЗА ГЪЛЪБИНОВ

Новара поведе с попадение на Гълъбинов още в 9-ата минута, но Трапани изравни чрез Кайо де Ченко в 24-ата минута. Българинът изигра цял мач за своя тим.

Доманите отново излязоха напред през второто полувреме, когато Паоло Фараго се разписа за 2:1 в 53-ата минута, но гостите измъкнаха точка с попадение на Андреа Ферети в първата минута на добавеното време на двубоя./БТА

Andrey Galabinov Super Goal - Novara 1-0... by Euro2016_