Наинголан проплака: Феновете ни подкрепят силно само когато Тоти е на терена (ВИДЕО)

1703 0

Полузащитникът на Рома Раджа Наинголан се разсърди на феновете на клуба. Според него те не подкрепят тима по същия начин  когато Франческо Тоти не е на терена, както в моментите в които той играе.

Принца на Рим обърна неделния мач със Сампдория, след като влезе като резерва през второто полувреме. Тоти подаде на Джеко и вкара победното попадение от дузпа, а феновете на трибуните се ентусиазираха с появата му в игра.

„Видяхме срещу Сампдория, че след влизането на Тоти се създаде невероятен ентусиазъм сред феновете. Чудя се защо този ентусиазъм не беше същият през първото полувреме.

Ние губехме с 1:2 и се чуваха освирквания. Не е лесно да се играе при такива условия. С влизането на Тоти нещата се промениха. Тогава подкрепата към нас стана 2-3 пъти по-силна“, заяви Наинголан, цитиран от " Футбол Италия".

Има ли разлика в реакцията на феновете, преди и след влизането на Тоти на терена?