Милан победи, но не убеди срещу Каляри

Снимка: Getty Images/Gullliver

823 0

Милан победи Каляри с 2:1 като гост в среща от 21-ия кръг на Серия А и вече е на седма позиция. Франк Кесие вкара и двата гола за успеха и за пълен обрат, след като домакините бяха повели още в самото начало.

Каляри поведе в 8-ата минута с попадение на Барела, но "росонерите" направиха обрат за 6 минути. В 36'  Кесие не сгреши от бялата точка за пети път от пет опита този сезон. В 42-ата отново Кесие имаше шанс топката да попадне у него след рикошет и Милан поведе с 2:1.

Гостите заиграха с човек по-малко, след като в 80-ата минута Рикардо Родригес получи втори жълт картон, а 8 минути по-късно Барела също бе изгонен.