Интер не спира да тормози тифозите, Чочев му взе точка (ВИДЕО)

920 0

Интер записа втори пореден разочароващ мач в Серия А и стигна само до 1:1 срещу Палермо на "Джузепе Меаца". Ивайло Чочев игра цял мач за сицилианците, които поведоха в резулата в 48-ата минута с гол на Рисполи.

ИНТЕР ЗАСЕНЧИ ЮВЕ С МЕГАТРАНСФЕР

"Нерадзурите" по левашки начин загубиха топката в средата на терена, след което Палермо организира бърза контраатака и изстрелът на Рисполи рикошира в Давиде Сантон, за да остави Самир Ханданович препариран.

Един от новите футболисти Антонио Кандрева центрира отлично в наказателното поле в 72-ата минута и Мауро Икарди с глава успя да изравни. Големи пропуски на Едер в оставащите минути лишиха Интер от обрат и първа победа.

След загубата с 0:2 от Киево на старта новият наставник Франк де Бур още не може да се понрави на феновете, защото очевидно отборът не се развива. Добрата новина за деня е финализирането на сделката за Жоао Марио, за когото на Спортинг са платени рекордните 45 милиона евро.