Йохи Льов: Най-после и на нас да ни се усмихне късметът!

965 0

Наставникът на немския национален отбор - Йоахим Льов, остана доволен от играта на своя тим, както и от крайния резултат срещу Холандия. Късно снощи Бундестимът победи с 3:2 като гост на "лалетата" в мач от квалификациите за Евро 2020.

"През първото полувреме играхме наистина много, много добре. Напълно контролирахме мача. Действахме отлично в нападение и абсолютно заслужено взехме преднина. През първото полувреме просто бяхме класа.
След почивката имахме някои проблеми, допуснахме изравняване, но не загубихме вярата, че можем да стигнем до победата. С добра атака в края решихме нещата в наша полза. Може би в този мач имахме и нужния късмет, който ни липсваше напоследък.

"През първото полувреме играхме наистина много, много добре. Напълно контролирахме мача. Действахме отлично в нападение и абсолютно заслужено взехме преднина. През първото полувреме просто бяхме класа", смята Льов.

"След почивката имахме някои проблеми, допуснахме изравняване, но не загубихме вярата, че можем да стигнем до победата. С добра атака в края решихме нещата в наша полза. Може би в този мач имахме и нужния късмет, който ни липсваше напоследък", добави още старши треньорът на Германия.

Тази вечер пък българските национали излизат за втория си мач от квалификациите за Евро 2020. Кога и къде да гледаме мача между Косово и България - вижте тук.