Нов разгром на ПСЖ, Неймар с четири гола

Снимка: Getty Images/Gulliver

1178 0

Лидерът в Лига 1 ПСЖ постигна разгромна победа, като се наложи у дома с 8:0 над Дижон. Парижани постигнаха 18 победа от 21 мача, като имат само едно поражение. Освен това играчите на Унай Емери запазиха аванса си на върха от 9 точки пред Лион.

Срещата започна отлично за домакините и до 15' Анхел ди Мария вкара два гола, а до края на полувремето Единсон Кавани и Неймар вкараха по едно попадение.

След почивката бразилската перла в редиците на ПСЖ отбеляза още три попадения - 57', 73' и 83'. Килиан Мбапе, който се появи като резерва на Ди Мария, вкара още един гол за победителите.