Сеск и Коща блестят при победа на Челси

1019 0

Челси започна по отличен начин старта на новото първенство във Висшата лига, след като победи с 3:1 като гост Бърнли. Много силен официален дебют с екипа на "сините" наравиха Сеск Фабрегас и Диего Коща.

В 14-ата минута домакините поведоха чрез Скот Арфийлд. Малко по-късно обаче Коща вкара първия си гол по английските терени.

След това Фабрегас се развихри и благодарение на негови асистенции паднаха попаденията на Андре Шюрле и Бранислав Иванович.

Първи мач изигра и вратарят Тибо Куртоа, а Дидие Дрогба направи повторен дебют със синята фланелка в 84-ата минута, когато влезе като резерва на мястото на Еден Азар.