Само гол не стигна на Ливърпул да бутне Арсенал от върха

764 0

Ливърпул продължава отличните си игри през сезона под ръководството на Юрген Клоп, след като очаквано надви Уест Бромич Албиън с 2:1 в среща от 9-ия кръг на английската Висша лига.

АРСЕНАЛ СЕ ИЗЛОЖИ СРЕЩУ СЛАБАК

Така мърсисайдци събраха 20 точки и се изравниха на върха в класирането с Арсенал, като отстъпват само с 1 попадение в головата разлика. Все пак, третият в момента Манчестър Сити е с 19 точки и ако спечели домакинството си на Саутхемптън в неделя, ще се възползва по най-добрия начин от нулевите равенства на Арсенал и Тотнъм.

Садио Мане откри резултата след асистенция на Роберто Фирмино в 20-ата минута, а след това пък подаде за второто попадение в 35-ата минута, дело на Филипе Коутиньо. В 81-ата МакОли върна един гол за УБА, но само за да фиксира крайното 2:1.