Ливърпул разгроми Борусия (Д)

830 0

Ливърпул демонстрира отлична спортна форма преди началото на новото първенство във Висшата лига.

"Мърсисайдци" разгромиха с 4:0 Борусия (Дортмунд) в контрола, която се игра пред препълнените трибуни на стадион "Анфийлд".

Още до 14-ата минута на мача тимът на мениджъра Брендън Роджърс водеше с 2:0 в резултата след голове на Даниел Стъридж и Деян Ловрен. След почивката Филипе Коутиньо и Джордан Хендерсън оформиха крайното 4:0.

Ливърпул започва новия сезон във Висшата лига следващия уикенд с мач срещу Саутхемптън. Първата официална среща на Борусия (Д) е само след три дни. "Жълто-черните" се изправят срещу Байерн (М) за Суперкупата на Германия.