Манчестър Сити надделя над Уест Хем с 3:1 (ВИДЕО)

Манчестър Сити надделя над Уест Хем  с 3:1 (ВИДЕО)

1742 0

Отборът на Манчестър Сити победи Уест Хем с 3:1 в дербито на третия кръг в английската Висша лига. Двубоят започна с натиск на "гражданите" и резултатът не закъсня.

Първата опасност в мача дойде, след като Давид Силва стреля опасно но втрани от целта в 4-та минута. Фернандиньо получи жълт още в 6-та минута.

Манчестър Сити поведе още в 7-та минута с гол на Рахийм Стърлинг, който засече отлично центриране отляво.

Артур Масуаку от Уест Хем също получи жълт картон в 14-тата минута.

Манчестър Сити увеличи преднината си след гол с глава на Фернандиньо в 18-тата минута. Кевин Де Брюн се отчете с асистенция.

Опасен удар от пряк свободен удар на Кевин де Брюн попадна извън очертанията на вратата в 26-та минута.

Интересна атака на Уест Хем, при която се отваря добра възможност пред Ашли Майкъл Флетчър, но неговият удар с глава пропуска целта. Тече 30-та минута на мача.

Кевин Де Брюн отправя много опасен удар, но пропуска целта в 33-та минута. Уест Хем е спаси на косъм в тази ситуация.

Смяна в отбора на Уест Хем на полувремето. Сам Байръм заменя Гьокхан Торе.

Андре Маринър показа жълт картон на Ашли Майкъл Флетчър в 48-та минута.  Марк Нобъл също получи жълт картон и трябва да внимава, ако не иска да поеме преждевременно към съблекалните.

Уест Хям намали пасива сив 58-та минута след гол на Микаил Антонио бележи с глава. Артур Масуаку подаде за гола.

Смяна на Етихад веднага след гола.. Александър Коларов заменя Джон Стоунс в отбора на Манчестър  Сити. Смяна и за Уест Хем. Мануел Ланзини влиза на мястото на Енер Валенсия. в 60-та минута.

Добра възможност за Сити в 66-та минута.Серхио Агуеро  стреля, но.ударът му пропусна. целта.

Домакините направиха смяна, при която Нолито отстъпва мястото си на Самир Насри в 75-та минута. Изглежда, че Уинстън Рийд изпитва някакви проблеми и няма да успее да продължи. Заменя го Джонатан Калери.в 78-та минута.

Самир Насри  стреля към вратата на Адриан, но ударът му е спасен в 84-та минута. Серхио Агуеро отстъпи мястото си на Фернандо в отбора на Ман Сити 2 минути преди края на мача.

Рахийм Стърлинг бележи и преднината на Ман Сити е увеличена до 3-1. Попадението пада в даденото от съдията продължение на мача.

МАНЧЕСТЪР СИТИ - УЕСТ ХЯМ 3:1

1:0 Стърлинг 7

2:0 Фернандо 18

2:1 Антонио 58

3:1 Стърлинг 92

МАНЧЕСТЪР СИТИ: Кабайеро, Клиши, Сабалета, Отаменди, Стоунс (59 - Коларов), Силва, Фернандиньо, Де Бройне, Стърлинг, Агуеро, Нолито (75 - Насри)

УЕСТ ХЯМ: Адриан, Колинс, Огбона, Рийд (78 - Кайери), Масуаку, Нобъл, Куяте, Торе (46 - Байрам), Антонио, Валенсия (60 - Ланцини), Флетчър