Клоп и Ливърпул се изложиха жестоко (ВИДЕО)

2763 0

След впечатляващата победа с 4:0 над Барселона в контролите и летящия старт в английската Висша лига с успех над Арсенал едва ли феновете на Ливърпул са очаквали точно срещу Бърнли любимците им да изиграят най-ужасяващия си мач през 2016 година.

Юрген Клоп и компания отстъпиха с 0:2 при визитата си на опашкаря в среща от 2-ия кръг на Премиърлийг.

Продукцията през целия мач бе трагична и още преди почивката мърсисайдци натрупаха пасива от две попадения, който се оказа твърде сериозна летва за тях и през второто полувреме.

Пет точни удара отправиха възпитаниците на Клоп, но не сполучиха, докато домакините се оказаха далеч по-ефективни и само с двата си прецизни изстрела стигнаха до головете.

Воукс още във втората минута изведе Бърнли напред, а в 37-ата Грей подпечата успеха на домакините. Бърнли спечели първите си 3 точки през новия сезон след загубата от Суонси с 0:1 в първия кръг, докато Ливърпул е със същия актив (4:3 над Арсенал в предишния двубой).