Невероятно! Божинов блести с гол в стил "Ван Бастен" (ВИДЕО)

7172 0

Българският нападател Валери Божинов се представи блестящо с екипа на Партизан в турнира за Купата на Сърбия и собственоръчно класира тима си на четвъртфиналите. Бившият национал реализира и двете попадения за победата с 2:0 над аматьорите от Жарково.

БОЖИНОВ ОБЯВИ ГОЛЯМАТА СИ ЦЕЛ

Божинов започна сред титулярите и бе най-опасният на терена за "гробарите", като бе заменен в 74-ата минута, за да получи почивка и заслужените аплодисменти на феновете.

Българинът откри резултата в 48-ата минута, когато след самостоятелен рейд между няколко играчи стреля безпощадно от около пет метра. В 71-ата пък Божинов се разписа с уникален изстрел в стил "Марко ван Бастен" - от малък ъгъл в обратния диагонал на вратата на противника.