Къде да гледаме мача Григор Димитров - Миша Зверев в Синсинати?

4986 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров започва днес участието си на турнира в Синсинати. Първата и ракета ще започне защита на титлата си срещу немския тенисист Миша Зверев във втори кръг на Мастърса. Като поставен под №5 българинът почива в първи кръг, а 30-годишният немец победи босненеца Дамир Джумхур с 6-3, 6-4 само за 67 минути.

Гледай на живо Григор Димитров и мачовете от турнирите ATP Masters 1000 и ATP 500 само по MAX Sport 1.

Гледай на живо Григор Димитров срещу Миша Зверев само по MAX SPORT 1. Двубоят между Димитров и Зверев може да следите НА ЖИВО в Sportlive.bg

Срещата ще започне не преди 22 часа българско време. Това ще е четвърти мач между Димитров и по-възрастния брат Зверев. До сега българинът е безапелационен - 3 победи в 3 мача, всичките постигнати през 2017 г. 30-годишният Зверев е успявал да вземе по сет на Димитров в два от случаите.