Гришо: Пропуснах твърде много шансове, но съм доволен


Гришо: Пропуснах твърде много шансове, но съм доволен
Снимка: Getty Images/Guliver

1092 0

Доволен съм от играта си, но пропуснах твърде много шансове, призна с доза горчивина Григор Димитров след поражението с 6-4, 6-7(3), 5-7 от Анди Мъри в третия кръг на тенис турнира в Синсинати.

Българинът ни пропиля аванс от сет и два пробива във втория, а в решителната трета част сервираше за мача при 5-3.

"Ако имаш толкова шансове и не се възползваш, не можеш да очакваш много. Всичко останало беше наред. Тялото ми се чувста прекрасно след три часа битка на корта, така че продължавам напред", кадза още Димитров.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички