Лудогорец обърна Заря на турска земя

Снимка: ludogorets.com

911 0

Българският шампион Лудогорец постигна трета поредна победа по време на лагера си в Турция. Този път възпитаниците на Георги Дерменджиев стигнаха до обрат и успех с 2:1 над Зара Луганск и продължават победния си ход в южната ни съседка.

Първото попадение отбеляза Сиваков в 28-ата минута. В 72-ата минута Натанаел изравни от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле. В 87-ата минута Михаил Александров покачи на 2:1.

Срещата се проведе под зоркия поглед на собствениците на тима Кирил и Георги Домусчиеви, които решиха да инспектират как протича подготовката на 3-кратния пореден шампион.