Локо (Пд) направи 2:2 с румънския Конкордия

931 0

Локо (Пд) завърши 2:2 срещу румънския Конкордия в третата си контрола от подготвителния лагер в Турция. Спарингът се игра на един от терените на комплекс "Грийн Парк Картепе", където черно-белите са отседнали.

В герой за "смърфовете" се превърна тунизиецът Аймен Суда, който влезе като резерва през второто полувреме и отбеляза два гола.

Нападателят откри резултата в 56-ата минута, а десет минути по-късно румънците успяха да изравнят. В 70-ата минута Локо отново поведе в резултата, като точен пак бе Аймен Суда. Четири минути преди края на контролата Конкордия вкара втори гол за окончателното 2:2.

Това бе първо реми за пловдивчани в Турция. Възпитаниците на Илиан Илиев разгромиха сборна камерунска формация от свободни агенти с 5:0, а след това загубиха от иранския Сиях Ямеган с 0:2