Първи мач на "Герена", първи гол за Левски - бразилската самба в "синьо" няма край (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1561 0

Левски изкова сериозно предимство от 3:0 на почивката срещу Арда в мач от 22-ия кръг на Първа лига. "Сините" показаха изключителен футбол, а последното попадение преди полувремето бе дело на новодошлия Фабио Лима.

Страхотен начин да се представи пред "синята" публика

Попадението на Фабио Лима падна в 44-ата минута. Бразилецът получи добър пас, направи самостоятелна акция и опита мощен удар с левия крак, който бе неспасяем за Господинов и кълбото се озова във вратата му за трети път от началото на двубоя.

Това бе първият гол на Фабио Лима в официален мач със синята фланелка. Той пада в първия мач на Левски на "Герена" след подновяването на сезон 2023/24.