Как обясниха от Левски оставката на Люпко Петрович?

Снимка: БГНЕС

1248 0

Елин Топузаков не пожела да коментира с подробности шокиращата оставка на Люпко Петрович минути преди мача с Берое, спечелен убедително с 2:0. Топчо обаче изрази благодарности към сърбина и демонстрира с думите си, че е готов да го наследи като старши-треньор.

"Доволни сме от победата, като водене на мача и като игрово поведение - така трябва да изглежда Левски, постоянно да атакува. Важното е, че и след нулевото първо полувреме не спряхме да атакуваме и можеше да спечелим още по-убедително.

ВЪПРЕКИ ШОКА ОТ ОСТАВКАТА ЛЕВСКИ СМАЗА БЕРОЕ

Едва ли аз трябва да говоря от името на Люпко Петрович, той е достатъчен авторитет. Единствено можем да му благодарим за това, което научи и показа през тези шест месеца. Официално още не е напуснал Левски, а е хубаво, че ние продължаваме да нямаме загуба.

Не трябва да казвам аз кой ще води Левски, защото е нормално в Левски да е ясно кой за какво отговаря.

Преживяхме много трудни два дни, но ние винаги сме до момчетата - целият ми щаб. Прегръдките след гола са символ на сплотеността, ние няма да спрем да се борим", каза Топузаков пред "Диема Спорт".