Стамен Белчев се закани на Черно море и пое голяма отговорност срещу Крумовград

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

3402 0

Наставникът на ЦСКА - Стамен Белчев, сподели впечатлението си от изминалото домакинство на Крумовград (2:2) от 33-ия кръг на Първа лига.

Белчев коментира ЦСКА

Възпитаниците на хасковлията отново не успяха да победят, но специалистът открои свършенето на терена и създадените положения. Белчев не успя да обясни допусканите голове в началото на пореден двубой.

Доскорошният треньор на втория отбор на ЦСКА пое отговорност за избора Джонатан Линдсет да бие дузпа при 1:1 в края на първата част. Оказва се, че норвежецът никога преди това не е бил наказателен удар, но Белчев не е бил наясно с това.