Веселин Великов: Все още не сме се спасили, несериозно е да ни сравнявате в Лестър

1426 0

Треньорът на Дунав Веселин Великов не полетя в облаците след гръмката победа 2:0 над ЦСКА, която изкачи отбора му на върха. По думите бившия "армеец" русенци остават здраво стъпили на земята и продължават да играят мач за мач.

Великов не смята, че тимът му трябва да бъде сравняван с Лестър, който сензационно взе титлата в Англия през миналия сезон.

Обновеният ЦСКА бе размазан от Дунав

"През първото полувреме надиграхме съперника по всички праграфи,а след почивката целта ни бе да задържим резултата и се радвам, че успяхме. Много хора обясняваха, че досега не сме имали сериозен мач.

Казваха, че сме играли срещу слаби отбори, но всеки си говори каквото иска, аз не съм на това мнение. Трябва малко и късмет в мачовете,

Йорданеску се извини на феновете на ЦСКА и обеща промяна

ЦСКА можеше да изравни, но вместо това вкарахме втори гол. Заслужавахме да водим в резултата", коментира Великов.

"Несериозно е да ни сравняват с Лестър, остава много време до края на сезона. Имаме още няколко мача да се спасим, след това ще мислим за по-големи цели.Може да ни се смеят, но играем мач за мач и каквото сабя покаже", добави треньорът на лидера Дунав.