"Лъвчетата" на Тони Здравков извъртяха равен на Петев и компания

Снимка: Oфициален сайт на Левски

1079 0

Българският национален отбор по футбол завърши 1:1 в контролна среща срещу младежката селекция на страната.

Двубоят се игра в Правец, и бе открит само за медии, но не и за широката публика.

Ивайло Петев избра представителният ни тим да не играе друга приятелска среща, и ще види нови имена в селекцията срещу младежите на Тони Здравков.

Младежката формация започна доста по-амбицирано, и игра по-добре през първото полувреме, като можеше на няколко пъти да огорчи Владислав Стоянов.

Резултатът бе открит именно от младежите в 13-та минута. Тогава един хубав пробив на Ненов завърши с центриране по земя, което бе засечено от Александър Василев, който направи съотборника си в Лудогорец Стоянов безпомощен.

В 40-та минута Николай Димитров-Хичо изравни. Груба грешка направи Христо Попадийн дълбоко в половината на мъжете, загуби топката и опразни зоната си. Това позволи контраатака на мъжете, и Антонио Вутов намери добре Николай Димитров, за да се разпише той.

На почивката бяха направени хокейни смени и в двата отбора, но истински футбол се игра много малко.

Няколко от заменените на полувремето играчи се появиха отново на терена, след контузии.

В крайна сметка, и двата отбора предпочетоха бързо да приключат нещата, вместо да рискуват още, и така се задоволиха с 1:1, пише "gong.bg".